Evaluarea subiectului:
  • 0 voturi - 0 in medie
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Proiecte de case - Platforma electronica de proiecte de case
proiecte case, proiecte casa, proiecte vile, proiecte hale, preturi proiecte, consultanta proiecte, proiecte sedii Proiectecase
Dumitru Dimitrov arhitect "DIM-COMPLEX" SRL este un individ mincinos, neserios, nu-si respecta angajamentele, ia banii din timp,-apoi umbli dupa el cu anii. Nu raspunde la telefon si daca raspunde- promite ca marti, apoi joi va fi totul gata.
am un an de cind imi face proiectul la o anexa, acum zice ca nu poate stringe banii sa mii restitue. Linga sediul lui sa apropiat o doamna care de doi ani umbla dupa proiect sau bani care la fel este hranita cu promisiuni. Un proiectant din cabinetul vecin nea zis ca mai sint clienti care-l cauta...
VA RECOMAND SA-L OCOLITI!!!!
(08-09-2013, 16:12 )maric Scris: Dumitru Dimitrov arhitect "DIM-COMPLEX" SRL este un individ mincinos, neserios, nu-si respecta angajamentele, ia banii din timp,-apoi umbli dupa el cu anii. Nu raspunde la telefon si daca raspunde- promite ca marti, apoi joi va fi totul gata.
am un an de cind imi face proiectul la o anexa, acum zice ca nu poate stringe banii sa mii restitue. Linga sediul lui sa apropiat o doamna care de doi ani umbla dupa proiect sau bani care la fel este hranita cu promisiuni. Un proiectant din cabinetul vecin nea zis ca mai sint clienti care-l cauta...
VA RECOMAND SA-L OCOLITI!!!!

Multumesc de informatie

Saritura forum: